Apartamenty

Apartamenty Pomorskie to doskonała alternatywa dla noclegu w hotelu dla 1-5 osób, gwarantując naszym Gościom więcej prywatnej przestrzeni, dostęp do w pełni wyposażonych, nowoczesnych aneksów kuchennych, wygodnych łazienek i przytulnych sypialni. Niektóre z naszych apartamentów, dodatkowo posiadają obszerne tarasy z komfortową strefą wypoczynkową. Nasi Goście mogą korzystać z tv i wi-fi a wszystkie apartamenty wyposażone są w żelazko, deskę do prasowania i suszarkę do włosów. W cenie zapewniamy pościel i ręczniki.

 

Apartamenty Pomorskie dostępne są dla Gości w dogodnym terminie - na weekend, tydzień lub kilka miesięcy. Minimalna rezerwacja to 2 noclegi (niski sezon) lub 4 noclegi (wysoki sezon lipiec-sierpień). Rezerwacja powyżej 10 noclegów - prosimy o kontakt z nami pod nr +48 504 177 200 - zaproponujemy Państwu atrakcyjne, indywidualne warunki cenowe.


Zarówno w Gdańsku, w Jastrzębiej Górze jak i we Władysławowie Apartamenty Pomorskie idealne dla Gości ceniących niezależność i wygodę - na weekendowy wyjazd z rodziną, podróż służbową czy wakacje z przyjaciółmi.

 

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Państwa!

Zobacz voucher

300
Pow. 50 m2
Max. osób 5
230
Pow. 38 m2
Max. osób 4
150
Pow. 15 m2
Max. osób 2
Booking engine HOTRES.pl
Rezerwacja