Apartamenty Pomorskie

Apartamenty Pomorskie to wygodne i nowoczesne apartamenty zlokalizowane w popularnych destynacjach wschodniego wybrzeża w Gdańsku oraz w Jastrzębiej Górze i we Władysławowie.

 

O krok od plaży – to właśnie doskonała lokalizacja, bardzo blisko lokalnych plaż, stanowi największy ich atut.

 

Do grupy Apartamentów Pomorskich należą:

New Port House w Gdańsku to kameralny obiekt, położony 5 minut jazdy samochodem od najpopularniejszej gdańskiej plaży w Brzeźnie, gdzie znajduje się słynne molo oraz wiele nadmorskich restauracji.

Apartamenty plażowe we Władysławowie znajdują się tylko 200 m od szerokiej bałtyckiej plaży (wejście nr 3). Zaledwie 250 m dzieli nas także od portu gdzie codziennie można kupić świeże ryby lub samemu je złowić. Do centrum Władysławowa, gdzie czekają liczne restauracje i smażalnie, wieża w Domu rybaka i lunapark, można dojść w 5 min spacerkiem.

Apartamenty na klife w Jastrzębiej Górze zapewniające spektakularny widok na morze. Znajdują się w budynku położonym najdalej na północ Polski - tylko 100 metrów od plaży i centrum Jastrzębiej Góry z Promenadą Światowida oraz licznymi sklepami i restauracjami.

Wszystkie obiekty należące do grupy Apartamentów Pomorskich znajdują się blisko licznych atrakcji turystycznych z dogodnym dojściem/dojazdem do centrum miasta. Większość z nich posiada prywatne ogródki, gdzie można odpocząć lub biesiadować z rodziną lub przyjaciółmi. Apartamenty Pomorskie stanowią doskonałą bazę wypadową do zwiedzania Trójmiasta i Półwyspu Helskiego. Serdecznie Państwa zapraszamy!

***REZERWACJA NA TEJ STRONIE TO GWARANCJA NAJKORZYSTNIEJSZEJ CENY - REZERWACJA BEZPOŚREDNIA U WŁAŚCICIELA OBIEKTÓW***

Ogólne

WiFi w pokojach
W cenie
Parking przy ulicy
W cenie
Parking własny
W cenie
Akceptujemy zwierzęta
W cenie
Palenie zabronione
Booking engine HOTRES.pl
Rezerwacja